Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Спортивні освітяни України привітали Валерія Сушкевича з днем народження

  • Опубліковано в Новини
Трудовий колектив Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки  України на чолі з Вадимом Стеценком щиро і сердечно вітає президента  Національного паралімпійського комітету України Валерія Сушкевича з днем народження!
Детальніше ...

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ХІІІ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ З ГІМНАСТИКИ СПОРТИВНОЇ

14 червня в Києві (Конча-Заспа) в олімпійському навчально-спортивному центрі відбулось відкриття фінальних змагань ХІІІ літньої Універсіади України з гімнастики спортивної в програмі Кубку України.
Детальніше ...

Вінниця: фінальні змагання ХІІІ літньої Універсіади України з велосипедного спорту (шосе)

У м. Вінниці 14 червня тривали фінальні змагання з велосипедного спорту (шосе) за програмою ХІІІ літньої Універсіади України.
Детальніше ...

Рівненщина: визначено переможців військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

На території Рівненського військового полігону та лісового масиву поблизу с. Олександрія Рівненського району було проведено ІІ (обласний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше ...

Літній відпочинок маріупольської дітвори

Літо - пора канікул.  Для батьків постійне питання – як організувати відпочинок дітей? Хочеться щоб і відпочили, і здоров'я піднабралися, і не томилися без діла. У Донецькій області на базі шкіл організовують літні пришкільні табори.
Детальніше ...

Вінниця: ХІІІ літня Універсіада України з велосипедного спорту (шосе)

У м. Вінниці 12 червня 2017 року стартували фінальні змагання з велосипедного спорту (шосе) за програмою ХІІІ літньої Універсіади України.
Детальніше ...

У Сєвєродонецьку розпочинають роботи дитячі спортивні табори міста

Сєвєродонецьк заслужено може носити звання спортивного міста. Спортом і фізичною культурою займаються в ньому все: від мала до велика. Цьому сприяє велика кількість спортивних майданчиків, спеціалізованих шкіл з професійними тренерами і сучасним матеріально-технічним оснащенням.
Детальніше ...

У Кремінній відкрилися змагання юних патріотів

Сьогодні в Луганському обласному ліцеї-інтернаті «Кадетський корпус ім. Героїв Молодої гвардії» відбулося відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Детальніше ...