Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Представники Київщини на чемпіонаті України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок

  • Опубліковано в Новини
У  Житомирі відбувся чемпіонат України  з боротьби вільної серед чоловіків та жінок. У змаганнях брали участь 400 досвідчених борців з багатьох регіонів України.
Детальніше ...

Заключне методичне об’єднання керівників фізичного виховання ПТНЗ Рівненської області

На базі ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей"  відбулось заключне в 2016-2017 навчальному році методичне об’єднання керівників фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області, за участю  керівників фізичного виховання ПТНЗ області та керівництва Рівненського обласного відділення фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
Детальніше ...

У Дніпрі стартували змагання ХІІІ літньої універсіади України з веслування на байдарках і каное

У змаганнях беруть участь 103 спортсмени з м. Києва, Вінницької, Львівської, Миколаївської, Херсонської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Дніпропетровської областей, які представляють 17 вищих навчальних закладів.
Детальніше ...

НОВІ МОЖЛИВОСТІ І ПЕРСПЕКТИВИ СТУДЕНТСЬКОГО ТА ОЛІМПІЙСЬКОГО РУХУ УКРАЇНИ

  • Опубліковано в Новини
Сьогодні, 13 червня 2017 року, в Національному університеті фізичного виховання і спорту за участю представників державних і громадських спортивних, освітніх орагнізацій та установ, студентів вищого навчального закладу відбулося підписання Меморандуму щодо співпраці між Спортивною студентською спілкою України і Національним олімпійським комітетом України.
Детальніше ...

У Миколаївській санаторній школі-інтернаті № 7 проведено Олімпійський день

У Миколаївській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті № 7 в рамках заходів присвячених Олімпійському дню, проведені змагання з волейболу між командами учнів (9-б клас) та вчителів. У напруженій  боротьбі перемогла команда учнів з рахунком 3-0.
Детальніше ...