Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Львівські школярі‑ переможці Всеукраїнського фінального турніру «Шкіряного м'яча - Кубка Coca-Cola»

За нагороди змагалося  вісім найсильніших шкільних команд України серед юнаків 2005 року народження: ЗОШ № 10 м. Івано-Франківськ, ЗОШ № 73 м. Львів, НВК № 10 м. Бердичів, ЗОШ № 301 м. Київ, ЗОШ № 20 м. Харків, ЗОШ № 11 м. Бердянськ (Запорізької області), НВК № 26 м. Рівне та ЗОШ № 2 м. Володимир-Волинський (Волинської області).
Детальніше ...

Перемога сумських кадетів

З 6 по 9 червня 2017 року в м. Суми на базі Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка під патронатом Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України проведено VІІІ Всеукраїнську спартакіаду серед військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладного семиборства. У змаганнях взяли участь 21 команда з різних міст України.
Детальніше ...

Завершено ХІІІ Універсіаду Полтавщини

З 1 по 9 червня у Полтаві  на футбольному полі стадіону «Лтава» змагались студентські команди з 5 вишів міста. Змагання з футболу були останнім видом  за програмою ХІІІ Універсіади Полтавщини ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.
Детальніше ...

Полтавщина: Бутовські читання

  • Опубліковано в Новини
Колектив Полтавського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України взяв участь у роботі ІІ науково-практичної конференції «Бутовські читання», яка відбулась в приміщенні Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського.  Кожен учасник при реєстрації отримав  збірник  матеріалів конференції «Славетний літопис Полтавщини: сторінки історії, славетні імена».
Детальніше ...

ВШАНУВАННЯ СТУДЕНТІВ НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ КУБКОМ ФУТБОЛЬНОЇ АСОЦІАЦІЇ СТУДЕНТІВ МІСТА КИЄВА

8 червня в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулось урочисте нагородження студенів навчального закладу нагородами Футбольної асоціації студентів міста Києва за перемогу в першості Першої ліги ФАСК 2016 року.
Детальніше ...

СТУДЕНТКИ НУФВСУ ‑ СРІБНІ ПРИЗЕРКИ ХІІІ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ

9 червня в спортивній залі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулася вирішальна гра за головні нагороди Студентської баскетбольної ліги України «Таскомбанк» в програмі ХІІІ літньої Універсіади України з баскетболу серед жіночих команд, в якій зустрілися студентки НУФВСУ і Південноукраїнського національного педагогічного університету міста Одеси.
Детальніше ...