МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Українська делегація інспектує Тайбей-2017

ТАЙБЕЙ (ПРОВІНЦІЯ ТАЙВАНЬ, КНР). Українська делегація на чолі з головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральним секретарем Спортивної студентської спілки України Вадимом Стеценком бере участь у зустрічі делегацій-учасниць 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади-2017.
Детальніше ...

У Луцьку завершилася 13-a Універсіада України-2017 з легкої атлетики

Упродовж 7-8 травня, незважаючи на несприятливу погоду, атлети все ж ппродемонстрували достойні результати.  Для багатьох спортсменів ці змагання стали першим стартом літнього легкоатлетичного сезону.
Детальніше ...

ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ ШКІЛЬНОЇ ВОЛЕЙБОЛЬНОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ

8 травня в Пущі-Водиці на спортивних майданчиках Міжнародної тенісної академії відбувався турнір серед учнівської молоді України – Шкільна волейбольна ліга України.
Детальніше ...

Луганщина: відбувся Кубок відкриття сезону з пляжного волейболу

  • Опубліковано в Новини
У місті Сєверодонецьк 2 травня відбувся Кубок відкриття сезону з пляжного волейболу. Організатором турніру стала Федерацією волейболу Луганської області. Участь у змаганнях взяли 20 команд з Старобільська, Новопскова, Сєвєродонецька, Краматорська, Лисичанська, Біловодська, Костянтинівки, Покровська, Харкова.
Детальніше ...

У Станиці-Луганській відбулись змагання з футболу «Шкіряний м’яч»

На стадіоні «Нива» в Станиці-Луганській відбулись змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів 5-6 класів у рамках районної спартакіади школярів. Узяли участь 7 команд навчальних закладів району.
Детальніше ...

Луганщина: відбувся фінал І етапу Міжобласного турніру з футболу серед школярів«UNICEF Football Cup»

На базі КУ ЛОФЦ «Олімп» відбувся фінал І етапу Міжобласного турніру з футболу серед школярів.Організатори І етапу змагань: Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Управління молоді та спорту Луганської ОДА, Департамент освіти і науки ЛОДА, Луганське обласне відділенням (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Луганською обласною федерацією футболу.
Детальніше ...