МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ПЕРШІ ПЕРЕМОЖЦІ ШКІЛЬНОЇ ВОЛЕЙБОЛЬНОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ

7 травня в Пущі-Водиці на спортивних майданчиках Міжнародної тенісної академії відбувся третій ігровий день Шкільної волейбольної ліги України. Сьогодні стали відомі команди-переможниці серед юнаків і дівчат у віковій групі 2003 р.н. і молодші.
Детальніше ...

ШКІЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ: ПОЛТАВСЬКІ ДІВЧАТА – ЗОЛОТІ МЕДАЛІСТКИ

Сьогодні, 7 травня 2017 року, в пристоличній Пущі-Водиці, де на спортивних майданчиках Міжнародної тенісної академії триває фінал Шкільної волейбольної ліги України, визначилися перші чемпіони і призери.
Детальніше ...

ШКІЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ: ЛЬВІВСЬКІ ЮНАКИ ВИГРАЛИ ГОЛОВНИЙ ПРИЗ

Сьогодні, 7 травня 2017 року, в пристоличній Пущі-Водиці, де  на спортивних майданчиках Міжнародної тенісної академії триває фінал Шкільної волейбольної ліги України, визначилися перші чемпіони і призери.
Чемпіони і призери серед хлопців 2003 року народження:
1 місце - Львівська область (на фото: в червоних футболках); 
2 місце - Донецька область;
3 місце - Тернопільська область.
            Преможці  та призери отримали кубки і дипломи освітянського Спорткомітету, медалі Мінмолодьспорту, а також пам'ятні подарунки НОК України та подарункові сертифікати магазину Peak.
            Кращі гравці отримали статуетки Федерації волейболу України.
Освітянський Спорткомітет на чолі з його головою Вадимом Стеценком щиро і сердечно вітає перших чемпіонів і призерів Шкільної волейбольної ліги України.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Детальніше ...

ХІІІ літня Універсіада України: успіх рівненських самбістів

Відмінно виступила в м. Харкові збірна студентська команда Рівненської області на змаганнях ХІІІ літньої  Універсіади з боротьби самбо, виборовши четверте  загальнокомандне місце  та перше у своїй підгрупі.
Детальніше ...