МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

У Харкові відбулось урочисте відкриття XІІI літньої Універсіади України з боротьби самбо

Сьогодні, 4 травня 2017 року, на базі  спортивного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулось урочисте відкриття змагань ХІІІ літньої Універсіади України з боротьби самбо.
Детальніше ...

Сватівські спортсмени на розіграші Кубка світу з карате

  • Опубліковано в Новини
28-30 квітня 2017 року в місті Одеса у спортивному комплексі «Краян» пройшли змагання ХІ-го Кубку світу з Годзю-рю карате-до WGKF серед дітей, юніорів, юнаків, дорослих та майстрів, в яких взяли участь майже 460 спортсменів з 12 країн світу.
Детальніше ...

Луганщина: обласний юнацький турнір з греко-римської боротьби серед вихованців ДЮСШ

У спортивному залі Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний юнацький турнір з греко-римської боротьби серед вихованців ДЮСШ, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Писаного Олександра.
Детальніше ...

У Запоріжжі визначили фіналіста футбольного Кубку ЮНІСЕФ

У Запоріжжі відбувся фінальний регіональний етап Кубка з футболу серед школярів, який проводить Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Федерацією футболу України та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.
Детальніше ...

СТОЛИЧНІ ЗМАГАННЯ З СИЛОВИХ ВИДІВ СПОРТУ СЕРЕД АМАТОРІВ ТА ПОЧАТКІВЦІВ

  • Опубліковано в Новини
Студенти-активісти Солом’янського району міста Києва за підтримки Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і спонсора змагань охоронної  фірми «Сіріус» другий рік поспіль проводять спортивні змагання з важкої атлетики, до яких мають змогу долучитися усі верстви населення незважаючи на вік чи стать.
Детальніше ...

На Миколаївщині визначилася найспортивніша сім’я

29 квітня 2017 року відбувся обласний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї в Миколаївській області. Змагання проходили в м. Миколаєві на базі дитячого містечка «Казка», де родини мали змогу позмагатись із командами представниками інших районів у спортивних естафетах.
Детальніше ...

Київщина: відкрита першість ДЮСШ №1 з стрільби кульової

28-29 квітня 2017 року в стрілецькому тирі ДЮСШ №1 м. Білої Церкви проходили змагання відкритої першості ДЮСШ №1 з стрільби кульової, присвячені пам'яті тренера-викладача ДЮСШ №1, майстра спорту СРСР Дикава А.Е.
Детальніше ...