МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Юні тернопільські плавці відзначились на міжнародному турнірі в Одесі

Понад 350 спортсменів з 16 міст України та республіки Молдова зібрав в Одесі міжнародний турнір з плавання. Такі змагання тривали впродовж двох днів в басейні місцевої СДЮСШОР. Тернопіль представляли на турнірі 26 вихованців відділення плавання Тернопільської комплексної ДЮСШ №1, які змагалися у вікових категоріях 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н. і молодші.
Детальніше ...

Спеціалісти Тернопільського Педуніверситету дали майстер-клас з бадмінтону

  • Опубліковано в Новини
Протягом квітня 2017 року на спортивних майданчиках педагогічного університету за ініціативи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (Єднак Г.М.), Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, в рамках святкування 60 річниці створення факультету фізичного виховання, завідувачем кафедри фізичного виховання доцентом Андрієм Огнистим, викладачами факультету Романом Власюком, Петром Петрицею проведено майстер класів з гри у бадмінтон для вчителів фізичної культури Тернопільської області.
Детальніше ...

Змагаються юні гандболісти Кіровоградщини

Кіровоградським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з обласною федерацією гандболу 29-30 квітня 2017 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи м. Знам’янки проведено ігри відкритого чемпіонату області з гандболу серед юнаків та дівчат 2005-2006 років народження.
Детальніше ...

Конкурс вчителів фізкультури Дніпропетровщини

На ВК №33 «Мар’іїнська  гімназія» Дніпровської міської ради відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу  «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».
Детальніше ...

«Козацький гарт» крокує Луганщиною

На спортивній базі КУ ЛОФЦ «Олімп» міста Кремінна відбулись обласні зональні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт». Участь у змаганнях взяло чотири команди :  Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4, Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7, Сєвєродонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11  та Кремінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2.
Детальніше ...

На Дніпропетровщині відбулося «Олімпійське лелеченя»

Напередодні травневих свят на  базі Дніпропетровського Вищого училища фізичної культури відбувся обласний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя-2017».
Детальніше ...

Київщина: відбувся етап Всеукраїнського заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя-2017»

29 квітня 2017 року у м. Бориспіль на стадіоні «Колос» відбувсяІІІ (обласний зональний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя – 2017».
Детальніше ...

Змагання з легкої атлетики «Свято Королеви спорту»

26 квітня 2017 року в м. Березань на спортивному комплексі «Дружба» відбулися змагання з легкої атлетики свято «Королеви спорту», в якому брали участь понад 100 учасників – учнів 5-7 та 8-9 класів. Юні спортсмени змагалися на дистанціях 60 м, 300 м, 100 м, 400 м та стрибках у довжину з розбігу.
Детальніше ...