МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Бахмут: змагання з легкої атлетики, присвячені Олімпійському дню в Україні

17 травня 2017 року в м. Бахмут на стадіоні «Металург» відбувся чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., присвячений святкуванню всесвітнього Олімпійського дня в Україні.
Детальніше ...

Відбулися фінальні змагання з міні-футболу серед учнів ПТНЗ Миколаївської області

16-17 травня 2017 року у м. Вознесенську відбувся фінал змагань з міні-футболу серед команд професійно-технічних навчальних закладів районів і міст області ХVI обласних Молодіжних спортивних ігор 2016-2017 навчального року, який організовано і проведено Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з  фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
У фіналі взяли участь команди: Вознесенського професійного аграрного ліцею, Вознесенського професійного ліцею, Первомайського професійного промислового ліцею, Южноукраїнського професійного ліцею, Березнегуватського професійного ліцею, Братського ПТУ № 17, Єланецького професійного аграрного ліцею. Кожна команда боролася за перемогу та результати ігор розподілили місця наступним чином:
І місце - Єланецький професійний аграрний ліцей;
ІІ місце - Южноукраїнський професійний ліцей;
ІІІ місце - Березнегуватський професійний ліцей.
 Миколаївське обласне відділення Комітету з  фізичного виховання та спорту МОН України.
 
Детальніше ...

Змагаються баскетболісти Київщини

Чемпіонат юнацької баскетбольної ліги Київської області серед юнаків 2004 р.н. (фінал). 14 травня в м. Біла Церква проходили змагання в ігровому залі ДЮСШ №1 м. Білої Церкви за участю команд з міст Біла Церква, Боярка, Перяслав-Хмельницький і Українка. 
Детальніше ...

Чемпіонат юнацької баскетбольної ліги Київської області

2 травня в м. Боярка проходили змагання за участю команд з міст Біла Церква, Боярка, Бровари і Васильків. 
 Команда ДЮСШ №1 м. Білої Церкви здобула ІІ-е місце (тренер Федоренко Б.А.).
Детальніше ...

Полтавщина визначила переможця обласного етапу фестивалю «Козацький гарт»

У смт Диканька на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбулись обласні змагання Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів  «Козацький гарт», в яких взяло участь 11 команд з міст та районів Полтавської області.
Детальніше ...

ВИЗНАЧИЛИСЯ ТРІУМФАТОРИ ШКІЛЬНОЇ БАСКЕТБОЛЬНОЇ ЛІГИ

17 травня в столичному Палаці cпорту відбувся Всеукраїнський баскетбольний турнір серед школярів – фінальна частина xемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна баскетбольна ліга 3х3». 126 освітянських баскетбольних колективів зі всієї України, які протягом дня визначали кращих у двох вікових групах  – 1999 р.н. і молодші та 2002 р.н. і молодші, як серед юнаків так і серед дівчат. 
Детальніше ...