МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola»: Вишневе вже чекає тринадцятирічних футболістів

Визначилися склади груп, терміни та місця проведення Всеукраїнських зональних змагань з футболу «Шкіряний м’яч –  Кубок Coca-Cola» -2016/2017 .  Вікова група U-13.  
Детальніше ...

На Харківщині стартували зональні змагання XІІI літньої Універсіади України-2017 з волейболу серед чоловікі

Сьогодні, 17 травня, в місті Харкові на базі спортивного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за адресою: вул. Пушкінська, 104, розпочалися зональні змагання ХІІІ літньої Універсіади України з волейболу серед чоловічих команд.
Детальніше ...

У СТОЛИЧНОМУ ПАЛАЦІ СПОРТУ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ШКІЛЬНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БАСКЕТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ

16 травня в столичному Палаці спорту відбулось урочисте відкриття Всеукраїнських баскетбольних змагань серед школярів – фінальна частина чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна баскетбольна ліга 3х3».
Детальніше ...

У Новоодеському районі дівчата продемонстрували спортивну майстерність з міні-футболу

На спортивних майданчиках Новоодеської ЗОШ №1 та Новоодеської ЗОШ № 2 відбулися фінальні змагання з міні-футболу серед дівчат 1999 року народження та молодше, у залік  XV районної  Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.  У заході взяли участь 10 команд – шкіл Новоодеського району (79 учасниць).
Детальніше ...

Високі досягнення вихованців Краматорської ДЮСШ №2

Вихованці ДЮСШ № 2 управління освіти  міста Краматорська (директор Левенець Ю.В.) давно відомі за межами міста і області. Високі досягнення юних  спортсменів з різних видів спорту –  це робота досвідчених тренерів протягом багатьох років. Краматорські гімнасти завжди доводять,  що вони найкращі.
Детальніше ...

Броварчани на відкритому весняному чемпіонаті України з велоспорту на шосе

У Сумах завершився  весняний чемпіонат України з велоспорту на шосе серед юнаків і дівчат та молодших юнаків і молодших дівчат. Протягом чотирьох днів юні спортсмени змагалися в індивідуальній гонці, індивідуальній груповій гонці та гонці критеріум.
Детальніше ...