МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Всеукраїнські шахові змагання серед жінок у Краматорську

  • Опубліковано в Новини
На Донеччині заслужено пишаються своїми талановитими шахістами. Руслан Пономарьов, вихованець краматорської шахової школи, став гросмейстером у 14-річному віці, а у 18 років завоював звання наймолодшого чемпіона світу за версією ФІДЕ. Сергій Карякін, граючи в Краматорську, перевищив досягнення Пономарьова, ставши гросмейстером у 12 років.
Детальніше ...

У Черкасах відбулися Спортивні ігри з міні-футболу

На спортивному майданчику із штучним покриттям асоціації міні-футболу м. Черкас відбулися змагання з міні-футболу за програмою І Спортивних ігор Черкаської області серед навчальних закладів типу: коледжі, технікуми.
Детальніше ...

У Харкові відкрили XІІI літню Універсіаду України з водного поло

Сьогодні, 16 травня 2017 року, в місті Харкові на базі навчально-спортивного комплексу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулося відкриття фінальних змагань ХІІІ літньої Універсіади України з водного поло. 
Детальніше ...

ЛДУФК:вітаємо науковців з високими нагородами!

Сьогодні, 16 травня, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського на засіданні вченої ради голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вручив Почесну грамоту Кабінету Міністрів України докторові наук з фізичного виховання і спорту, професорові кафедри теорії спорту та фізичної культури Передерій Аліні Володимирівні за вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм.
Детальніше ...

Студенти запорізьких коледжів визначили кращих у стрітболі

Дванадцять команд запорізьких коледжів з’ясовували стосунки в рамках першості області зі стрітболу. Чудова погода сприяла проведенню змагань на відкритому майданчику - першість проходила на подвір’ї Запорізького  електротехнічного коледжу в оточенні мальовничих квітучих каштанів.
Детальніше ...

Беззаперечний лідер Всеукраїнської Універсіади-2017 – команда НУФВСУ

Головна суддівська колегія 13-ї літньої Універсіади України після 13 видів спорту підбила  попередні підсумки серед вищих навчальних закладів.
Детальніше ...

Змагаються легкоатлети Черкащини

На  Центральному стадіоні Черкаським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України організовані та проведені змагання з легкої атлетикиза програмою ХХІІІ комплексних навчально-виховних заходів серед школярів.
Детальніше ...

Рівненські студенти - срібні призери студентського чемпіонату України

Чоловіча волейбольна команда Національного університету водного господарства та природокористування зайняла друге місце в чемпіонаті Студентської ліги України  серед команд вищої ліги сезону-2016-2017.
Детальніше ...

Донеччина: незвичайні спортсмени

  • Опубліковано в Новини
Останнім часом про інвалідів говорити почали частіше. Причому не тільки як про людей, які потребують підвищеної уваги держави і суспільства, але і як про видатних спортсменів, чемпіонів і призерів різних змагань.
Детальніше ...