МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ ХІІІ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ СТОЛИЦІ З ВОЛЕЙБОЛУ

13 травня на спортивному майданчику Центру фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ ім. Сікорського» відбулись яскраві і напружені до останньої секунди фінальні зустрічі змагань з волейболу ХІІІ літньої Універсіади міста Києва, як серед жіночих так і серед чоловічих команд.
Детальніше ...

Тернопільські волейболісти підтвердили свій високий рівень підготовки

У Тернополі проходив ІV Всеукраїнський турнір з волейболу Кубок Галичини”  серед юнаків 2003 року народження та молодших. За золото турніру змагались команди з міст: Жмеринки, Старокостянтинова, Теребовлі, Луцька та 2 команди з м. Тернополя. Загалом змагання зібрали 83 учасники.
Детальніше ...

Віктор Андрущенко: «Фізкультура і спорт – це здоров’я, сила і звитяга»

Вашій увазі інтерв’ю з доктором філософських наук, професором, дійсним членом (академіком) АПН України, членом-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України, академіком АН ВШ України, ректором Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова – Віктором Андрущенко.

Детальніше ...

Кращі «олімпійські лелеченята» Закарпаття навчаються у Киблярах

13 травня в ужгородському спорткомплексі «Юність» пройшов третій етап (обласний фінал) за програмою Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя – Olympicmove UA», який проводиться Національним олімпійським комітетом України.
Детальніше ...

Спартакіада профтехосвіти Волині з легкої атлетики

У м. Володимирі-Волинському на міському стадіоні «Олімп» відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за програмою ХХІV обласної Спартакіади Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Детальніше ...