МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

14-річна українська школярка Марта Костюк виграла перший дорослий турнір в кар'єрі

14-річна київська тенісистка Марта Костюк перемогла на турнірі серії ITF, який завершився в Угорщині. У фіналі турніру наша тенісистка здобула перемогу над представницею США Бернардою Перою.
Детальніше ...

ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ І ПРИЗЕРИ ШКІЛЬНОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ СТОЛИЦІ

12 травня в Києві на футбольних галявинах дитячого футбольного клубу «Столиця» визначилися переможці і призери Шкільної футбольної ліги Києва. Змагання окремо відбувалися серед третіх і четвертих класів. Відбіркові ігри  серед загальноосвітніх навчальних закладів столиці тривали більше року. Шкільний турнір за регламентом відбувався за спрощеними футбольними правилами.
Детальніше ...

ДРУГЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ МІСЦЕ СТОЛИЧНИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ НА ХІІІ ЛІТНІЙ УНІВЕРСІАДІ УКРАЇНИ

Підбито підсумки змагань з легкої атлетики ХІІІ літньої Універсіади України, яка відбулась 7-8 травня в Луцьку. За підсумками цих змагань формуватиметься  збірна команда України, спортсмени-студенти якої в серпні 2017  року під жовто-блакитним стягом захищатимуть честь своєї Батьківщини в місті Тайбей (Тайвань) на Всесвітній літній Універсіаді.
Детальніше ...

У Києві стартував фінал Шкільної футзальної ліги України

Проект «Шкільна футзальна ліга України» проводять Федерація футболу України, Асоціація футзалу України, Міністерство освіти і науки, Міністерство молоді та спорту. У сезоні 2016/2017 рр. в Шкільній лізі прийняли участь близько 2500 навчальних закладів та 30000 школярів з усієї України.
Детальніше ...

Спартакіада допризовної молоді Кремінського району

У місті Кремінна завершилась районна спартакіади серед юнаків 2000-2001 р. н. з допризовної підготовки юнаків. Національно-патріотичне виховання на сучасному етапі – одне з найголовніших у вихованні молоді. Для юнаків – це ще і стимул для самореалізації та перевірки своєї фізичної підготовки.
Детальніше ...

«Казацька наснага» Шевченкового краю

Черкаським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 12 травня 2017 року організовано та проведено обласний етап Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів «Козацька наснага» на базі державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей» за участі 14 команд (120 осіб).
Детальніше ...

Патріотично-спортивні ігри Станично-Луганського району

11 травня 2017 року офіцери групи ЦВС ОТУ «Луганськ» в смт. Станиця Луганська взяли участь в організації та проведенні всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Детальніше ...