МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

На Миколаївщині відбулися обласні змагання з гандболу серед юнаків

11-12 травня 2017 році в Доманівській ДЮСШ відбулися ХVІ обласні Спортивні ігри  серед  учнів загальноосвітніх навчальних закладів з гандболу  (хлопці   8-11 кл.), організовані та проведені Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Детальніше ...

Спортивне життя професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області

11 травня 2017 року на базі Дніпровського центру професійної освіти завершились змагання 61-ї обласної Спартакіади   учнів професійно-технічних навчальних закладів області з допризовної підготовки.
Детальніше ...

«Козацька наснага» Кіровоградщини

Кіровоградським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 11 травня 2017 року у Кропивницькому проведено обласні спортивні ігри серед учнів професійно-технічних навчальних закладів «Козацька наснага».
Детальніше ...

Харківщина приймає XІІI літню Універсіаду України з водного поло

З 15  по 19 травня  2017 року в місті Харкові на базі навчально-спортивного комплексу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» за адресою: вул. Алчевських 50а, відбудуться фінальні змагання ХІІІ літньої Універсіади України з водного поло.  
Детальніше ...

Кутська ЗОШ – переможець обласного фінального етапу турніру «Шкіряний м'яч – Кубок Coca-Cola» серед юнаків 2004 р.н.

10 травня на Коломийському міському стадіоні "Юність" пройшли фінальні змагання IV обласного етапу Всеукраїнського турніру "Шкіряний м'яч – Кубок Coca-Cola" віковій групі дітей 2004 року народження.
Детальніше ...

Луганський обласний семінар-практикум з баскетболу

  • Опубліковано в Новини
У місті Кремінна з 10 по 11 травня 2017 року у спортивному залі Луганського обласного фізкультурно-оздоровчого центру «Олімп" відбувся перший за останні три роки обласний семінар-практикум  з баскетболу.
Детальніше ...

Лубни: легкоатлетичний турнір, присвячений пам’яті Володимира Семенця

У місті Лубни відбулись змагання з легкої атлетики пам’яті колишнього директора Лубенської ДЮСШ Володимира Семенця. У змаганнях взяли участь юнаки та дівчата 2000-2001, 2002-2003 та 2004-2005 років народження. Представники 23   команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл , а саме 428 юних спортсменів виборювали нагороди.
Детальніше ...

Х Балтійська наукова конференція «Спортивна наука у практиці»

У м. Рига (Латвія) відбулась Х Балтійська спортивна наукова конференція, в якій взяли участь ректор НУФВСУ, професор Є. В. Імас, перший проректор з науково-педагогічної роботи НУФВСУ, професор М. В. Дутчак, проректор з науково-педагогічної роботи, професор О. В. Борисова та завідувач відділу міжнародних зв'язків, доцент Д. М. Ніконоров. Усі представники нашого університету взяли активну участь у роботі наукового заходу.

Детальніше ...

«Олімпійське лелеченя»: нові переможці Донеччини

З початку навчального року серед учнів загальноосвітніх шкіл сьомий рік поспіль за ініціативи Національного олімпійського комітету України та підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України проходить Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя». Як і всі спортивні заходи, «Олімпійське лелеченя» виховує дітей у дусі олімпійських цінностей, сприяє здоровому способу життя, покращує здоров’я нації, її фізичний розвиток і духовне збагачення.
Детальніше ...