МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Тайбей звітує перед членами делегацій з 50 країн світу. День перший

За сто днів до старту 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади-2017, яка пройде з 19 по 30 серпня, до Тайбею (Тайвань, КНР) прибули делегації з 50 країн світу щоб узяти участь у тижневій зустрічі глав делегацій. Серед них – члени офіційної спортивної делегації України, яку очолює голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Спортивної студентської спілки Вадим Стеценко.
Детальніше ...

9 травня в Дніпрі відбулася легкоатлетична естафета, присвячена Дню пам'яті і примирення

  • Опубліковано в Новини
У спортивному святі взяли участь майже 1,5 тисячі учасників, серед яких - школярі, учні професійно-технічних училищ, студенти коледжів, технікумів, університетів, академій та  представники різних спортивних клубів.
Детальніше ...

Хмельниччина: Універсіада серед вищих навчальних закладів

На базі Хмельницького національного університету відбулися змагання з волейболу серед чоловічих команд за програмою обласної Універсіади ВНЗ типу: університет, академія, інститут 2017 року, де змагалися 6 команд:
Детальніше ...

UNICEF Football Cup» м. Маріуполь: переможці Південної зони

302 навчальних заклади з Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької та Дніпровської областей два місяці спостерігали за турніром з футболу серед школярів 2005 - 2006 р. н.  «UNICEF Football Cu
Детальніше ...

На Сумщині фінішував обласний фестиваль «Козацький гарт»

У м. Кролевець Сумської області 05 травня 2017 року на базі спортивного комплексу Глухівського національного педагогічного університету відбулись фінальні змагання обласного етапу фізкультурно- патріотичного фестивалю «Козацький гарт», у яких взяли участь чотири команди.
Детальніше ...

Луганщина: молодіжно-спортивна акція «В ім'я Перемоги»

У місті Рубіжному за програмою міських спортивних заходів, присвячених 72-й річниці Перемоги над нацизмом в Європі, до Дня пам'яті і примирення, до Дня Перемоги, відбувся молодіжно-спортивна акція «В ім'я Перемоги», в рамках якої пройшли вело - та легкоатлетичний пробіги по вулицях міста.
Детальніше ...

Легкоатлетична естафета, присвячена « Дню перемоги» та пам'яті двічі героя Радянського Союзу О.О.Головачова

  • Опубліковано в Новини
9 травня 2017 року в м. Васильківвідбулася традиційна Легкоатлетична естафета, присвячена «Дню перемоги» та пам'яті двічі героя Радянського Союзу О.О.Головачова. Взяло участь 8 команд - 96 учасників.
Детальніше ...

Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків «Кубок Олега Великого»

З 5 по 9 травня 2017 року в м. Бровари на спортивному комплексі училища проходив сьомий Всеукраїнський турнір Кубок Олега Великого серед юнаків 2002 р.н. У турнірі брали участь 6 команд. На відкритті змагань були присутні начальник відділу молоді та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков,  директор училища кандидат педагогічних наук Олександр Чигирин.
Детальніше ...

Васильківщина: XXIІІ районна легкоатлетична естафета

У селищі Гребінки традиційно проводилась легкоатлетична естафета присвячена дню Перемоги над нацизмом, в якій брали участь команди загальноосвітніх шкіл Васильківського району. Вона була заключним - десятим видом XX-х Спортивних ігор школярів Васильківського району, які проводились відділом освіти Васильківської РДА (начальник Гейко І.М.) та районною ДЮСШ в 2016-2017 навчальному році серед загальноосвітніх шкіл.
Детальніше ...

Змагались найінтелектуальніші спортсмени-студенти Тернопільщини

У Відкритій Універсіаді м. Тернополя,  яка проводиться Тернопільський обласним відділенням КФВС МОН України та управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради  підвели результати командної першості у найінтелектуальнішому виді спорту - шахах.
Детальніше ...