Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

У Кремінній відбулися змагання з велоспорту

  • Опубліковано в Новини
Велосипедний спорт у Кремінній культивується з 1972 року. Любов до даного виду спорту першими стали прививати кремінянам тренери Микола Кошелєв та Юрій Скоробагатов. Саме вони стали піонерами велоспорту, як у Кремінському районі так і у Луганській області. За цей час вони виховали не одне покоління талановитих спортсменів.
Детальніше ...

Відкриті уроки футболу» крокують Кремінщиною

На Луганщині у м. Кремінна на футбольному стадіоні КЗ «Луганський обласний фізкультурно-оздоровчий центр «Олімп» відбувся соціальний проект Федерації футболу України «Відкриті уроки футболу», участь в якому взяли 192 учні загальноосвітніх шкіл Кремінського району: м. Кремінна (ЗОШ № 1, 2, 3, 4 та школа-гімназія), с. Нова Краснянка, с. Красноріченське, с. Нова Астрахань, с. Варварівка, с. Булгаківка. Усього 12 команд по 16 учасників.
Детальніше ...

На Сумщині легкоатлетичним кросом стартували ХХVІ Спортивні ігри школярів

В урочищі Баси відбувся легкоатлетичний крос у залік ХХVІ Спортивних ігор школярів. Участь у змагання взяли понад 160 школярів міст та районів області, що змагались у двох вікових групах 2001-2002 р.н. та 2003-2004 р.н. 
Детальніше ...

XV Спортивні ігри школярів Волині

У Володимирі-Волинському відбулися змагання з футболу серед юнаків 2000 р.н. і молодші за програмою XV Спортивних ігор школярів Волині. Ці змагання проводять Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації.
Детальніше ...

На старті XXV обласна спартакіада профтехосвіти Волині

Стартувала XXV обласна спартакіада серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Волині. У лісопарковій зоні відпочинку поблизу смт Стара Вижівка обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено перший вид програми Спартакіади – легкоатлетичний крос.
Детальніше ...