Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Засідання виконкому ВГО «Спортивна студентська спілка України»

5 жовтня 2017 року у Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулось засідання виконкому Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України», головуючим на якому став її президент та наш ректор Імас Євгеній Вікторович.
Детальніше ...

Студенти запорізьких коледжів розпочали новий спортивний сезон

  • Опубліковано в Новини
У Запоріжжі стартували змагання з легкої атлетики серед студентів коледжів. Першим видом програми у новому начальному році стала «королева спорту» - легка атлетика. 
Детальніше ...

У Кам`янському відкрили сучасний спортивно-розважальний майданчик для дітей

Втілити проект у життя вдалося завдяки співпраці Міністерства закордонних справ республіки Польща, благодійних фондів «Карітас Україна», «Карітас Кам`янське» та міської влади.
Детальніше ...

Дніпровський студент став міжнародним майстром з шахів

Студент 3-го курсу факультету міжнародної економіки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара  Євген Єлісєєв став переможцем міжнародного турніру з шахів з нормативом міжнародного майстра в Будапешті (Угорщина). Він удруге виконав  норматив міжнародного майстра.
Детальніше ...

На Дніпропетровщині реалізується спільний проект розвитку футболу

  • Опубліковано в Новини
Співпраця між Дніпропетровським підрозділом Комітету з фізичного виховання та спорту та обласною федерацією футболу діє ще з середини 90 років минулого століття, і стосувалася вона тільки проведенням змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч».
Детальніше ...

На Сумщині стартувала XІІ обласна Олімпіада «Сяйво надій»

На стадіоні «Юність» у м. Конотоп відбулися змагання з легкої атлетики, які входять до програми XІІ обласної Олімпіади «Сяйво надій» для дітей з особливими потребами.
Детальніше ...

На Буковині стартували обласні Спортивні ігри

Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено змагання обласних Спортивних ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. з футболу (чоловіки).
Детальніше ...