Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Легкоатлетичний забіг вінницьких студентів і викладачів

Відбувся легкоатлетичний забіг студентів і викладачів Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського з нагоди 105 річниці навчального закладу.
Детальніше ...

Волинь: фахова обізнаність вчителя – запорука якісного уроку

На передодні професійного свята Дня педагогічного працівника у м. Луцьку на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся науково-практичний семінар для методистів РММК з фізичної культури на тему «Навчально-методичне забезпечення навчального предмета «Фізична культура». Семінар організували Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України та Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти.
Детальніше ...

Відкритий Кубок Ужгорода «ВЕЛО-ЛІДЕР» з велоспорту

  • Опубліковано в Новини
На Відкритий Кубок м.Ужгорода „ВЕЛО-ЛІДЕР” з велоспорту серед дітей та молоді (аматорів), що відбувся в Боздоському парку, об’єднав у команди майже сімдесят дітей з Ужгорода, Мукачева та В.Березного.
Детальніше ...

На Сумщині стартував XVIІ чемпіонат України з футболу серед ВНЗ

Офіційний старт XVII Чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів відбувся 3 жовтня 2017 року в м.Суми, місцеві «політехніки» приймали запорізький «КПУ-Спартак».
Детальніше ...

ЛДУФК: "Основи управління сферою фізичної культури і спорту"

Пропонуємо ознайомитися з навчальним посібником „Основи управління сферою фізичної культури і спорту”. Автори – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фітнесу та рекреації нашого Університету Ольга Миколаївна ЖДАНОВА та кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент цієї ж кафедри Любов Ярославівна ЧЕХОВСЬКА.
Детальніше ...

Кубковий дубль рапіристів ЛДУФК

У Львові триває особисто-командний розіграш Кубка України 2017 року з фехтування на шпагах та рапірах. Кубковий турнір за участю майже 250-ти мушкетерів з різних куточків країни у місті Лева відкрив новий сезон-2017/2018 і є першим етапом відбору до складу національної збірної для участі на етапах Кубка світу-2017/2018 та чемпіонатах Європи і світу 2018 року.
Детальніше ...

І малювали, і стрибали

  • Опубліковано в Новини
У Хмельницькому торговельно-економічному коледжі Київського торговельно-економічного університету відбулися спортивно-масові заходи до Міжнародного дня студентського спорту.
Детальніше ...