Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Хто найвлучніший пейнтболіст?

  • Опубліковано в Новини
Тривають змагання ХХ Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Так, 1 жовтня відбулися змагання з пейнтболу, в яких взяли участь 29 команд.
Детальніше ...

Луганщина: відбувся регіональний турнір з настільного тенісу

  • Опубліковано в Новини
На базі КУ ЛОФЦ «Олімп» відбувся регіональний турнір з настільного тенісу, присвячений до Дня працівника освіти. У турнірі взяло участь 36 учасників з Луганської, Донецької та Харківської областей. Учасники змагалися у трьох категоріях в особистому заліку.
1 категорія (15-59 років):
Детальніше ...

У Дніпровському аграрно-економічному університеті відбулися майстер-класи для першокурсників

Майстер-клас з гирьового спорту провів викладач фізичного виховання університету Олександр Татарчевський, який є повноважним представником Федерації гирьового спорту України в Дніпропетровської області.
Детальніше ...

Відбувся чемпіонат Луганської області з туризму серед учнівської молоді

У Кремінському районі на базі Комунальної установи «Позаміський заклад оздоровлення і відпочинку «Мрія» відбувся чемпіонат Луганської області з видів туризму серед учнівської молоді.
Детальніше ...

На Кремінщині відбувся традиційний мотокрос

  • Опубліковано в Новини
На Кремінщині відбувся X традиційний мотокрос пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та загиблих в АТО. Цього року участь у змаганнях взяли 80 спортсменів з Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Харківської та Луганської областей і господарів з  Кремінної.
Детальніше ...

Лисичанські спортсмени - переможці відкритого чемпіонату Донецької області з хортингу

  • Опубліковано в Новини
У місті Бахмут відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з хортингу. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з восьми команд із різних міст Луганської та Донецької областей.
Лисичанські спортсмені зі спортивного клубу «Лідер» показали наступні результати в своїх вагових категоріях:
І місце — Ярослав Жовнерович (до 75 кг), Едуард Лащук (до 65 кг), Данііл Безалтишний (до 60 кг); ІІ місце — Назар Кім (до 70 кг), В’ячеслав Лямжин (65 кг), Олександр Безсмертний (30 кг), Максим Белов (25 кг), Сергій Посухов (до 35 кг); ІІІ місце — Сергій Гуртовий (до 40 кг).
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменів Олександр Каменюка та Тетяна Сазонова.
Луганське обласне відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України.
Детальніше ...

Луганщина: кікбоксинг WPKA - новачки не підвели!

У Краматорську відбувся відкритий Кубок Донецької області з кікбоксингу WPKA. У команду Луганської обласної федерації кікбоксинг WPKA для участі в цих змаганнях було включено сім спортсменів з Сєвєродонецька. Один, 17-річний Артур Чернов - з основного складу нашої збірної. Два, 12-річний Святослав Буцик і 17-річний Владислав Кондратюк - з резерву. Чотири, 8-річний Ярослав Березовський, 9-річний Руслан Севостьянов, 11-річний Владислав Пегушин і 13-річна Софія Цилик - новачки.
Детальніше ...