Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Запорізькі ПТНЗ визначили кращих міні-футболістів

Два тижні у Запорізький області тривали змагання з міні-футболу серед учнів професійно-технічних начальних закладів регіону. Спочатку місцеві ПТНЗ визначили кращих у п’яти групах – двох запорізьких, мелітопольській, пологівській та бердянській. Загалом участь у відборі взяли 20 команд.
Детальніше ...

Студентка ЛДУФК Софія Прийма – найкраща спортсменка Львівщини

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного вересня студентку Львівського державного університету фізичної культури, майстра спорту України з триатлону та велоспорту, члена національної збірної команди України з триатлону Софію Прийму (тренери – Сергій Прийма та Юрій Сорохан). Це почесне звання Софія отримала завдяки перемозі на юніорському етапі Кубка Європи у м. Тулча (Tulcea, Румунія).
Детальніше ...

Закарпатські силовики змагалися на спартакіаді в Ужгороді

  • Опубліковано в Новини
Закарпатська організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» щороку організовує та проводить комплексні спортивні змагання з професійно-прикладних, олімпійських та неолімпійських видів спорту.
Детальніше ...

До уваги журналістів!

  • Опубліковано в Новини
Національний олімпійський комітет України запрошує Вас на прес-конференцію, присвячену нагородженню найкращого спортсмена вересня в Україні: чемпіона світу та Європи, найкращого боксера світової і європейської першостей Олександра ХИЖНЯКА, а також його наставника та батька Олександра Олександровича ХИЖНЯКА, визнаного найкращим тренером місяця. 
Детальніше ...

Луганщина: сформована збірна команда област з легкоатлетичного кросу

  • Опубліковано в Новини
У місті  Старобільськ завершився відкритий чемпіонат Луганської області. У змаганнях взяли участь майже 150 спортсменів з міста Лисичанська, Станично-Луганського, Старобільського, Біловодського, Новопсковського та Кремінського районів.
Детальніше ...

ЛДУФК: мандрівка до художньо-меморіального музею Олени Кульчицької

З нагоди 140-річного ювілею від дня народження видатної мисткині Олени Кульчицької студенти 1 курсу факультету туризму (спеціалізація «Готельно-ресторанна справа») відвідали виставку її творів. Побачили прекрасні акварелі, на яких представлений одяг етнографічних регіонів Бойківщини, Лемківщини, Поділля, Полісся, Буковини, Гуцульщини.

Детальніше ...

На Луганщині стартував новий сезон на призи клубу "Шкіряний м`яч"

11 жовтня 2017 роки на стадіоні «Будівельник» смт Новопсков відбулися районні змагання з футболу серед юнаків 9-11 класів загальноосвітніх шкіл району на призи клубу «Шкіряний м’яч».
Детальніше ...