Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

У Запоріжжі вшанували кращих студентів-спортсменів ЗНТУ

Один з флагманів студентського спорту  регіону – Запорізький національний технічний університет підбив підсумки спортивного року. У 2017-му ЗНТУ є чим пишатися – за підсумками 13-ї літньої Універсіади України університет став кращим, серед технічних ВИШів країни з кількістю студентів від 5 до 10 тисяч.
Детальніше ...

Ужгородські баскетболісти – срібні призери міжнародного турніру

Ужгородські баскетболісти взяли участь у щорічному міжнародному турнірі чотирьох країн. Крім ужгородців, у змаганнях взяли участь юнаки з угорського Егеру, польского Перемишлю та словацькогомістаКошице.
Детальніше ...

На Луганщині тривають хокейні баталії

  • Опубліковано в Новини
Уперше в Луганській області (м. Рубіжне) відбувся ІІ етап Кубку Федерації з настільного хокею сезону-2017-2018, в якому взяли участь юнаки і дівчата з трьох областей України (Київська, Харківська, Луганська).
Детальніше ...

ЛДУФК: Катерина Крива повертається із «сріблом»

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива (тренер – Ігор Богдан) здобула срібну нагороду на змаганнях «Karate 1 Series A» у австрійському Зальцбурзі. Це був третій етап престижних змагань «Karate 1 Series A» – другий за значенням після Прем’єр-ліги циклічний турнір Всесвітньої федерації карате, який WKF започаткувала цього року, – повідомляє Федерація карате України.
Детальніше ...