МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Володимир Зеленський вшанував героїв ІІ Європейських ігор та обговорив стратегічний план розвитку спорту в Україні

Сьогодні, 16 липня президент України Володимир Зеленський разом з першою леді Оленою Зеленською відвідали Державне підприємство «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа».
Детальніше ...

Сокиряни отримали новий футбольний майданчик

Спільна праця та наполегливість увінчуються достойними здобутками: у Сокирянах урочисто відкрили міні-футбольне поле зі штучним покриттям, який був збудований в рамках проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів», метою якого є матеріально-технічна підтримка аматорських футбольних клубів, дитячо-юнацьких спортивних закладів та популяризація аматорського футболу в Україні.
Детальніше ...

«11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» крокує Україною: селище Смига

У селищі Смига Рівненської області відбулися заходи проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів», метою якого є матеріально-технічна підтримка аматорських футбольних клубів, дитячо-юнацьких спортивних закладів та популяризація аматорського футболу в Україні.
Детальніше ...

БЛИСКАВКА! АЛЛО, ПРИКАРПАТТЯ!!! ТЕПЕР ГРАЙТЕ І ВИГРАВАЙТЕ!

25 червня в м. Долина відбулась цікава подія – відкриття новозбудованого футбольного поля зі штучним покриттям на території Долинського наукового ліцею "Інтелект". Традиційно, ознаменував відкриття майданчику дитячий футбольний турнір серед дворових команд у віковій категорії до 12 років.

Також відбулось відкриття оновлених тренувальних футбольних полів Долинської дитячо-юнацької спортивної школи, на яких облаштовано систему освітлення в рамках проекту, вручення футбольного інвентаря та екіпіровки тренерам і дітям футбольного клубу «Нафтовик-Долина» та дитячо-юнацької спортивної школи.

Детальніше ...

Освітянський спорт України готовий до міжнародних випробувань!

11 червня в конференц-залі МОН України відбулася нарада освітянського Спорткомітету. Підбито підсумки проведення спортивно-масових і фізкультурно-оздоровчих заходів. Це - зимова і літня Універсіади України, «Студентська миля-2019».
Детальніше ...

Легкоатлетка Ярослава Магучіх – найкраща спортсменка травня в Україні

Підбиваючи підсумки спортивного місяця, Національний олімпійський комітет України визнав 17-річну представницю стрибків у висоту Ярославу Магучіх найкращою спортсменкою травня в Україні. Її особиста наставниця Тетяна Степанова названа найкращим тренером місяця.
Детальніше ...