Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Жіноча волейбольна команда ТНЕУ ‑ срібний призер Суперкубку України

Ми вже повідомляли, що в Черкасах завершились матчі за Суперкубок України з волейболу серед чоловічих та жіночих команд. Команда Тернопільського національного економічного університету «Галичанка-ТНЕУ-Гадз» зустрічалася з чемпіоном України  командою «Хімік» (м. Южне).
Детальніше ...

ФК «Оболонь-2» – чемпіон району з футболу

15 жовтня на футбольному полі Хустської ДЮСШ відбувся центральний матч за визначення чемпіона району 2017 року. Результат матчу між командами «Оболонь-2» та ФК «Чертеж» визначав чемпіона району 2017 року. У разі нічийного результату або програшу команди «Оболонь-2» чемпіоном ставала б команда ФК «Рокосово». Команді «Оболонь-2» потрібен був лише виграш над командою ФК «Чертеж». Тоді вони виходили вперед на одно очко від команди ФК «Рокосово».
Детальніше ...

Гарна традиція маріупольців

Стало вже доброю традицією в Маріуполі напередодні Дня захисника Вітчизни, Дня Покрова Пресвятої Богородиці проводити урочисті святкові заходи з участю військових - захисників сектору «М». 12 – 13 жовтня у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста учні вітали військових, проводили різноманітні вікторини та змагання за їх участю. Основна мета - показати військовим, що в навчальних закладах хлопці  та дівчата - справжні козаки, які гідні бути захисниками України.
Детальніше ...

У Запоріжжі студенти-металурги вдесяте виграли обласні змагання з міні-футболу

Визначено переможця Запорізької області з міні-футболу серед студентів коледжів і технікумів. Участь у змаганнях взяли дванадцять команд, які два дні визначали кращих у групах. Сьогодні ж квартет кращих зійшовся, аби дізнатися переможця.
Детальніше ...

Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.
Детальніше ...

«Козацькі забави» лубенських студентів-лісівників

11 жовтня 2017 року за ініціативою студентської Ради гуртожитку, при підтримці адміністрації коледжу, відбулися змагання між студентською молоддю гуртожитку - «Козацькі забави», присвячені Дню Українського козацтва, Дню захисника України та Покрові Пресвятої Богородиці.
Детальніше ...

Методичне об’єднання керівників фізичного виховання вищих навчальних закладів Рівненської області

12 жовтня 2017 року на базі Автотранспортного коледжу відбулося методичне об’єднання керівників фізичного виховання вищих навчальних закладів (коледжі, технікуми)  Рівненської області.
Детальніше ...

Закарпатські силовики змагалися на спартакіаді в Ужгороді

Закарпатська організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» щороку організовує та проводить комплексні спортивні змагання з професійно-прикладних, олімпійських та неолімпійських видів спорту.
Детальніше ...

До уваги журналістів!

Національний олімпійський комітет України запрошує Вас на прес-конференцію, присвячену нагородженню найкращого спортсмена вересня в Україні: чемпіона світу та Європи, найкращого боксера світової і європейської першостей Олександра ХИЖНЯКА, а також його наставника та батька Олександра Олександровича ХИЖНЯКА, визнаного найкращим тренером місяця. 
Детальніше ...