МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Лев Кірпік: «Найважче - повірити в себе»

16-річний запорізький каноїст Лев Кірпік приніс Україні срібну медаль літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який проходив в Угорщині. Нагороду школяр завоював у змаганнях змішаних двійок на дистанції 200 м, в парі з харків'янкою Юліаною Путніною. Крім того, пара була п'ятою на дистанції 500 м, а в індивідуальному класі Лев посів шосте (200 м) і сьоме (500 м) місця.
Детальніше ...

Віктор Андрущенко: «Фізкультура і спорт – це здоров’я, сила і звитяга»

Вашій увазі інтерв’ю з доктором філософських наук, професором, дійсним членом (академіком) АПН України, членом-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України, академіком АН ВШ України, ректором Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова – Віктором Андрущенко.

Детальніше ...

Вадим Стеценко: «Здорова та щаслива молодь – це майбутнє держави, яка претендує на гідне місце в Європі»

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН УкраїниВадим Стеценко узяв участьу Міжнародній науково-методичній конференції «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров’я професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту» і презентував доповідь на тему «Напрямки розвитку фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах».
Детальніше ...

Сергій Щудло: «Мама переживала, що я стану агресивний…»

Чорний пояс із таеквондо, звання кандидата у майстри спорту з кікбоксингу ― студент другого курсу Національного університету «Львівська політехніка» Сергій Щудло освоєння знань програміста поєднує зі спортивними здобутками. Найсвіжіші досягнення ― дві срібні медалі на Кубку світу з таеквондо, який у жовтні відбувався в Будапешті. А все почалося з секції в рідному Дрогобичі, в яку в другому класі хлопця записав батько…
Детальніше ...

Вадим Стеценко: «Головна ціль – зробити фізичне виховання і спорт модним»

На початку листопада віце-президент Спортивного комітету України Вадим Григорович Стеценко приступив до нової посади – Голови Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України. З цієї нагоди ми поспілкувалися з Вадимом Григоровичем, розпитали про прийдешні плани, найближчі цілі та подальшу співпрацю зі Спортивним комітетом України:
Детальніше ...

Ректор Університету Грінченка Віктор Огнев'юк: «Для того, щоб система фізичного виховання у вищому навчальному закладі була ефективною, вона має бути перш за все цікавою для студентів»

 - Вікторе Олександровичу, почнемо з приємного: в минулому сезоні команда Університету Грінченка з футболу вийшла у Вищу Лігу та у Фінал Кубку ФАСК. Крім того,  в своїй історії ви вже ставали володарями Кубку з футзалу. З чим, на вашу думку, пов’язані такі без перебільшення феєричні успіхи?
Детальніше ...

Наталія Мельничук: «Нам довелося купальники до Євро-2016 шити за власні кошти. Але сподіваюся, що всупереч всьому збірна гідно виступить на змаганнях»

Український прапор таки замайорить на ватерпольній арені Європи. І хоч чоловічі збірні, національна та молодіжна, на жаль, не зуміли подолати кваліфікацію і не відібралися на цьогорічні чемпіонати Європи, Україна поза бортом не залишилась. Молодіжна  збірна дівчат (1997 р.н. і мол.) незабаром побореться за європейські нагороди. Основу збірної складуть ватерполістки київської СДЮШОР № 9. А їх тренери -  Михайло Лебедєв та Наталія Мельничук за сумісництвом є ще й наставниками «молодіжки», більше того – в основному завдяки їх зусиллям дівоча збірна продовжує існувати!Про євростарт та підготовку до нього детальніше розповість другий тренер українок Наталія Мельничук.
Детальніше ...

ДАР’Я БІЛОДІД: «МОЯ ЗАПОВІТНА МРІЯ – ЗАВОЮВАТИ МЕДАЛЬ НА ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ»

Дарї Білодід 15 років. Навчається юна  спортсменка у київському фізико-математичному ліцеї № 157. Займається дзюдо в спортивному клубі «Юний спартаківець». Тренують її батьки – Світлана Кузнєцова і Геннадій Білодід (відомий український дзюдоїст).
Детальніше ...